Stránky

28. 3. 2013

BECHICK

Minulý víkend som mala konečne možnosť navštíviť showroom dievčat z blogu CZECH CHICK. Išlo o predstavenie novej kolekcie z ich internetového obchodu BECHICK. Táto kolekcia bola zvláštna hlavne tým, že prišla až z LA.Na Bechick.com nájdete veľa originálnych kúskov, ktoré nenájdete v nijakom inom obchode v Čechách.


Ich showroom sa nachádza na Václavskom námestí 36. Ako môžete vidieť na fotkách, obyčajnú kanceláriu stačí vyzdobiť oblečením a hneď vyzerá útulne:)


Doplnky, ktoré vidíte na fotke nájdete TU. Ich náramky sú nádherné. 


Dievčatá boli veľmi príjemné, snažila som sa pýtať na všetko čo ma napadlo a zaujímalo. Cítila som sa tam veľmi dobre. 


Čo ma v spojení s ich blogom mrzí, sú anonymné komenty, ktoré sú veľakrát netaktné a drzé. Dievčatá sú úspešné v tom čo robia, snažia sa pozdvihnúť povedomie o značkách, ktoré tu pozná málo ľudí. Česi a Slováci sú závistliví a nevedia sa zmieriť s úspechom iných. Samozrejme nemôžem hádzať všetkých do jedného vreca, ale....veď sami viete o čom hovorím.Aj Lucka si tam našla ideálnu kabelku!


Dievčatá ukázali aj ich najobľúbenejšie kúsky z novej kolekcie.Ak by ste mali záujem vyskúšať veci, ktoré ponúkajú online, stačí im napísať e-mail.


Už ste videli ich internetový obchod? Vybrali ste si niečo pekné? Ja áno:)

N.

5 komentárov:

 1. wau! veľmi pekné kúsky! hneď idem kuknúť internetový obchod:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super šatečky :) pořídila jsi?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :) tak to už máš možná vystaráno s šaty na další promoce ne? :)

   Odstrániť